Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /web/htdocs1/atelier_technikcz/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /web/htdocs1/atelier_technikcz/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
O společnosti - ATELIER TECHNIK s.r.o.

O společnosti

Vize firmy
Atelier Technik

Naším cílem je být moderní, stále se rozvíjející firmou, která se stane pro naše zákazníky vždy první volbou při hledání dodavatele pro automatizaci, robotizaci a zavádění Průmyslu 4.0 do výroby.

Našim zaměstnancům chceme být partnerem při jejich profesním růstu, pomocníkem v jejich celoživotním vzdělávání a osobním životě. Toho všeho chceme dosáhnout při dodržení všech pravidel udržitelného rozvoje a společenské odpovědnosti.

Firma řeší problematiku výrobních provozů a zkušeben vývojem a výrobou přesných strojních celků a doplňků, jednoúčelových a speciálních zařízení a technologií.

Od roku 2015 společnost sídlí ve vlastním nově zrekonstruovaném areálu ve Dvoře Králové nad Labem, Heydukova č.p. 3183, který v roce 2022 rozšířila o novou administrativní a výrobní budovu. V současné době firma disponuje prostory o rozloze 2400 m2.

Naše společnost nabízí služby na vysoké úrovni kvality pro široký okruh zákazníků, především automobilového a elektronického průmyslu. Mezi naše zákazníky patří například CONTINENTAL, Magna, ABC Technologies, Schneider Electric, Siemens, Lovato, Argo-Hytos atd.

Technickou dokumentaci zpracováváme na 3D CAD stanicích Solid Works, elektro-dokumentace je vytvářena v programu Eplan. Pro stavbu strojů používáme komponenty renomovaných výrobců jak v oblasti strojní, tak v části elektro. Podle přání zákazníků jsme schopni použít řídící systémy firem Siemens, Festo, Lenze, Schneider Electric, Omron nebo počítači s řídícími kartami National Instruments.

V průběhu více než 30leté existence firmy jsme nasbírali bohaté zkušenosti v oblasti odporového sváření, TIG sváření, ultrazvukového sváření, laserového značení, automatického šroubování, přesného lisování, robotické montáže a manipulaci, měření fyzikálních a elektrických veličin, kamerové kontroly atd. Díky novým projektům naše dovednosti stále rozvíjíme a rozšiřujeme, abychom mohli naším zákazníkům vždy nabídnout to nejlepší řešení.